کاشت مو طبیعی اصفهان

استرس و عوامل محیطی را از خود دور کنیدچون یکی از علل ریزش مو می باشد.

اشعه و استرس یکی از علل ریزش مو

اشعه یونیزاسیون همانند آنکه برای سرطان استفاده می شود نیز سریعا بر سلول های زاینده مو اثر می گذارد. در طی اشعه درمانی فقط موهای ناحیه تحت درمان دجار ریزش می شود. وقتی پوست سر تحت درمان باشد،ریزش مو معمولا 3-2 هفته بعد از اولین درمان آغاز می گردد.

معمولا مو ها 4-3 ماه پس از آخرین جلسه اشعه درمانی شروع به رشد می کنند،با این حال با دوز های بالای رادیاسیون،ریسک ریزش دائمی موها در منطقه درمان وجود دارد.

کلینیک آفتاب با مدیریت دکتر رجالی ارائه کننده خدمات کاشت موی طبیعی و پیوند موی طبیعی در ایران

استرس می تواند باعث نوعی ریزش مو به نام تلوژن افلوویوم گردد.عوامل استرس زای شدید می تواند باعث گردد که تعدادی از فولیکول های مو به طرف فاز قهقرایی رفته سپس وارد مرحله استراحت شود که در طی آن موها به اسانی ریزش پیدا می کنند.

مثال:این گونه عوامل استرس زای شدید شامل مرگ یا بیماری مرگبار یک عضو فامیل یا دوست نزدیک،ازدواج،طلاق و از دست دادن غیرمنتظره شغل می باشد.عوامل استرس زای فیزیولوژیک باعث ایجاد شوک در بدن شده و مثال این موارد حملات قلبی،جراحی های بزرگ و بیماری های با تب بالا مثل مالاریا و پنومونی ویروسی و یا آنفولانزای شدید می باشد.در بیشتر حالات تلوژن افلویوم،فولیکول های مو برگشت پیدا کرده و به سرعت به سیکل رشد معمولی باز می گردند.

کاشت مو طبیعی اصفهان
اینستاگرام دکتر رجالی تلگرام دکتر رجالی تماس با دکتر رجالی کلینیک دکتر رجالی فیس بوک دکتر رجالی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کلینیک آفتاب می باشد.
Web Analytics